Kilka słów o nas

"Pójdę w połoniny
W roztańczone bujne trawy
Pod rękę razem
Z polnym wiatrem"

Willa Helena w Cisnej w Bieszczadach - Tadeusz

Tadeusz

Nie ma już z nami wielkiego Bieszczadnika Tediego – Tadeusza. W roku 2015 odszedł na wieczne połoniny. Wyjątkowy człowiek kochający ludzi i przyrodę.

Willa Helena w Cisnej w Bieszczadach - Bernardeta

Bernardeta

Willa Helena w Cisnej w Bieszczadach - Reggie

Reggie

Willa Helena w Cisnej w Bieszczadach - Oskar

Oskar

Willa Helena w Cisnej w Bieszczadach - Nika

Nika

Minęło już kilka dobrych lat od kiedy przyjęliśmy pierwszych gości. Od tego czasu wiele się zmieniło (i wciąż się zmienia), nawet klimat... Naszą pasją od zawsze były podróże, zarówno te bliskie, jak również te w nieco dalsze rejony globu. Przez ten czas udało nam się zwiedzić bardzo dużo interesujących miejsc, począwszy od Amerykańsko-Kanadyjskiego wybrzeża, przez Szwajcarię, aż po Turcję. Jednak to właśnie w Bieszczadach wypoczywa się najlepiej i tu jest nasze małe Eldorado.

Jest tu po trochę wszystkiego co można spotkać na całym świecie wspaniałe góry, Jezioro Solińskie - namiastka oceanu, dzika dżungla z wielkimi kręgowcami, a nawet specyficzni tubylcy-zakapiory, co już oczu prawie nie mają, od ilości diabłów, których w życiu widzieli i tylko pustyni brak... ale być może i to się wkrótce zmieni. Druga z naszych pasji to muzykowanie - kiedy mamy odrobinkę czasu chwytamy za instrumenty i gramy jam session.

Willa Helena znajduje się u stóp gór Horb w jednej z większych bieszczadzkich wiosek o dźwięcznej nazwie Cisna w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Willa czynna jest przez 4 pory roku od świtu aż do zmroku. W jej pobliżu od tysięcy lat swawolnie przepływa potok habkowiecki, zaś na pobliskich łąkach z przydomowego balkonu niejednokrotnie można podziwiać stada leniwie pasących się saren.

Wszystkich spragnionych wypoczynku i pieknych widoków zapraszamy na odwiedzenia i zostania na dłużej w Cisnej.